Spotkania online

Światło Świata – przypomnienie o medytacjach na obecne czasy :)

W obecnym czasie zawirowań i rosnącego lęku ludzi w związku z koronawirusem, działaniami rządów i sytuacją ekonomiczną mamy okazję jeszcze bardziej świecić – jeszcze bardziej pamiętać, Kim Jesteśmy, jeszcze bardziej skupiać naszą uwagę na miłości zamiast lęku.

Codziennie rano o godz. 7.00 w dniach 21 marca – 19 kwietnia 2020 r., czyli w okresie pierwszej kwarantanny, nagrywałem medytacje online. Ich celem była codzienna duchowa praktyka zmierzająca do podtrzymywania stanu poczytalności naszych własnych umysłów, połączenia się w świetle oraz podnoszenia wibracji nas i całej planety. Podczas tych spotkań prowadziłem kilkunastominutową medytację oraz sugerowałem myśl do praktyki na dany dzień.

Pomyślałem sobie, że jest teraz dobry czas, żeby przypomnieć tamtą praktykę. Choć sporo się od tego czasu zmieniło i na pewne sprawy spoglądamy już teraz inaczej, to większość z tego, co mówiliśmy wtedy, jest nadal aktualne. Niektórzy nowo przybywający goście tej strony może nawet nie wiedzą, że nagrania z tamtych spotkań są dostępne. A więc wszystkich, którzy nie słuchali tych nagrań lub chcieliby ich odsłuchać ponownie, zapraszam na stronę: https://niebonaziemi.org/online/swiatlo-swiata/
Dostęp do nagrań jest bezpłatny.