Różne

Święta

Czy w tym czasie przedświątecznym i świątecznym potrafimy choć na jakiś czas puścić nasze zabieganie i rezultaty, do których dążymy i skupić swoją świadomość na chwili obecnej? Czy wyrażamy odrobinę chęci, by porzucić własne wyobrażenia i naprawdę ZOBACZYĆ drugiego człowieka? Czy jesteśmy w stanie zachwycić się najprostszymi czynnościami, które wykonujemy i być wdzięczni za dary, które są nam ofiarowane na każdym kroku? Czy potrafimy zobaczyć, że wszystko wokół nas jest cudem?

Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzę sobie i Wam w te Święta i w każdej chwili. Niech Chrystus rodzi się w nas i jako my. Obyśmy w każdej chwili pamiętali, że świat wokół nas jest pełen świętych chwil, chwil prawdziwego spotkania, prawdziwej relacji z drugim człowiekiem, w której nic nas nie dzieli, a wszystko łączy. Radosnych, pełnych Miłości, Światła i Pokoju Świąt Bożego Narodzenia!

Z miłością i wdzięcznością za każdego z Was,
Rafał

Poniżej podaję link do odpowiadania wigilijnego pt.: Powrót do domu, które napisałem w 2016 r.: Kliknij tutaj, aby otworzyć PDF.

A to link do nagrania świątecznego sprzed kilku dniu: Bóg się rodzi w nas.