Artykuły

Twórca, którym jesteś

Czy wiesz, że jesteś nieskończenie piękną Boską Istotą o mocy tworzenia absolutnie wszystkiego?

Czy wiesz, że w tej chwili tworzysz swoje doświadczenie dokładnie takim, jakim je przeżywasz? I że nigdy przenigdy nie byłeś ofiarą świata, gdyż zawsze otrzymywałeś rezultat swoich myśli i wyborów?

Czy wiesz, że nie nie musisz czuć się winny za uczucia, które tworzysz i sytuacje, które manifestujesz w swoim życiu? I że możesz to wszystko zaakceptować z wdzięcznością w pełni uznania swojej własnej mocy? I że z tej akceptacji zrodzi się moc dokonywania zmian bez żadnego wysiłku?

Czy wiesz, że twoje myśli napędzane Twoimi emocjami manifestują się natychmiast? I że nie ma odległości między myślą a jej spełnieniem – tym, co widzisz i czujesz? Jeżeli tak, to rozsądnie byłoby zapytać: co manifestujesz w tej właśnie sekundzie? Jakimi ludźmi się otaczasz? Gdzie mieszkasz i pracujesz? Jak spędzasz swój czas? Jak się czujesz? To wszystko wypływa z Twojej decyzji w tej właśnie chwili.

Świadomość tego bynajmniej nie jest przytłaczająca. W świadomości tej leży Twoja wolność. Jeśli bowiem Ty, i tylko Ty, tworzysz swoje doświadczenie, to i Ty, i tylko Ty masz moc dokonania zmiany.

Jaki więc świat chciałbyś tworzyć, mając tę wiedzę? Jak chciałbyś ucieleśniać swoje prawdziwe Ja, które wreszcie uznajesz w całej jego mocy i chwale?

Czy coś jeszcze Cię powstrzymuje? Czy jesteś chętny puścić ostatnie przekonania i wzorce, które trzymały Cię w paradygmacie starego myślenia? Czy jesteś chętny puścić utożsamienie z myślami i zacząć świadomie żyć z poziomu Duszy i nieskończonego Twórcy, którym jesteś?

Czy chcesz tworzyć świadomie życie, którego pragniesz, nie z poziomu ego, lecz z poziomu Duszy, którą jesteś?

Jeśli tak, nic Cię przed tym nie powstrzymuje. Masz moc dokonania zmiany już teraz. W jaki sposób? Klucze są w twoim sercu. Wiesz, co masz zrobić. Jeśli poczujesz, że chciałbyś użyć mojej pomocy w tym prostym procesie stawania we własnej mocy świadomego Twórcy lub po prostu chcesz się razem ze mną „pobawić” w tworzenie całkowicie nowego doświadczenia Rzeczywistości, to bardzo serdecznie zapraszam Cię na webinary „Droga Twórcy” w dniach 9-10 stycznia 2021 r.

Przed tymi webinarami oferuję również bezpłatne spotkanie online w dniu 1 stycznia pt.: „Nowy Początek”. Chcę potraktować tę audycję jako okazję dla wszystkich chętnych, aby oczyścili pole własnego umysłu, a także komórki ciała ze starych wzorców i przekonań i stworzyli przestrzeń dla czegoś zupełnie Nowego. Serdecznie zapraszam.

Pozwól, że przytoczę teraz krótką historię:

Ponad tydzień temu siedziałem na tarasie wynajętego domku w Karkonoszach i patrzyłem na góry, uświadamiając sobie ponownie moc twórcy, którym jestem (i którym w istocie jest każdy z nas). Byłem świadomy, że ta moc daleko wykracza poza to, co może zrobić jedno ciało. Wiedziałem, że jest to moc nieskończonej Świadomości, czy też Ducha, którym jestem. Patrząc na piękne rozpościerające się przede mną widoki, miałem pełną świadomość tego, że to ja tworzę je w tej właśnie sekundzie, gdy na nie patrzę. Widziałem, że z perspektywy Ducha wszystko jest możliwe i wszystko jest płynne i że to ja krystalizuję nieskończoną Boską Świadomość, którą jestem, w fizyczne doświadczenie ciała, a także fizyczny obraz gór, na które patrzę. Nie było w tym nic złego ani dobrego. Była to prosta świadomość mocy umysłu. Ani się nie zachłystywałem, ani nie uważałem jej za coś niezwykłego. Tak po prostu było. Tak po prostu jest.

Była to moc bez przeciwieństwa, moc, którą mogłem pokierować gdziekolwiek i jakkolwiek chciałem – nie po to, by sobie lub komuś coś udowadniać, lecz po to, by najzwyczajniej w świecie być Sobą – być Twórcą Rzeczywistości Miłości, Rzeczywistości Duszy, która mogła teraz używać Umysłu, by tworzyć na podobieństwo Boga/Źródła/Ducha – jakkolwiek to nazwiemy.

Wszyscy jesteśmy takimi właśnie twórcami. Rzecz nie jest w tym. Rzecz w tym, czy jesteśmy tego świadomi? Rzecz w tym, czy tworzymy świadomie, czy nieświadomie. Bo przecież zawsze tworzymy.

Rzecz również w tym, czy potrafimy się cieszyć tym, co tworzymy? Czy umiemy zarządzać swoją energią? Czy używamy świadomie swojej mocy do tworzenia tego, co dobre, święte i piękne? Czy już teraz podejmujemy decyzję, by współtworzyć Nową Ziemię dokładnie tam, gdzie jesteśmy?

Czy też… czujemy się tak przytłoczeni własną mocą, że zamiast świadomie decydować o tym, co chcemy tworzyć, dajemy się nabrać własnym myślom, które podpowiadają nam, że nie mamy wpływu na świat, który widzimy? Lub co więcej – być możemy dajemy się oszukać samym sobie do tego stopnia, że wierzymy, iż pokój lub konflikt przychodzą do nas z zewnątrz – od wydarzeń i ludzi – a nie z wnętrza nas samych. Jeśli tak jeszcze czasem się dzieje, nie chodzi o to, żeby czuć się z tego powodu winnym, lecz by przypomnieć sobie, że to wszystko była gra – gra zapomnienia, w którą jako Twórcy zdecydowaliśmy się zagrać. A jakąż przygodą i zabawą może być teraz wyplątanie się z tej gry! Czyż nie o to ci właśnie chodziło, Twórco? Do ciebie więc należy decyzja, by powiedzieć sobie: już się nagrałem. Kończę z grą zapomnienia i nieświadomości. Teraz chcę świadomie tworzyć Życie, którego moja Dusza pragnie.

Niezależnie od tego, w jakim miejscu świadomości się znajdujesz, niezależnie od tego, jaka była podróż Twojej duszy, chcę TERAZ oddać Ci cześć jako doskonałemu Twórcy, Doskonałej Wolnej Duszy, jako równemu mi Przyjacielowi/Przyjaciółce, Bratu i Siostrze. Chcę ci podziękować za całą Twoją drogę i za Twoją Rzeczywistość, która jest tak samo GODNA, PIĘKNA, NIEWINNA, WOLNA, PEŁNA MOCY i RADOSNA, jak moja. Dziękuję Ci, że jesteś.