Wydarzenia

Ucieleśnienie Boskości w człowieku – nowy cykl webinarów 31 maja oraz 7, 14, 21 i 28 czerwca

Zapraszam Was na cykl webinarów pt.: „Ucieleśnienie Boskości w człowieku” przez 5 kolejnych niedziel: 31 maja oraz 7, 14, 21 i 28 czerwca 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Większość ludzi podróżuje przez życie, nie pozwalając na pełne wcielenie się swojej duszy i urzeczywistnienie własnego prawdziwego Ja. Głównym mechanizmem, jakiego używamy, by hamować owo urzeczywistnienie, jest tłumienie emocji i tworzenie fałszywych przekonań na temat siebie i świata. Podczas tych webinarów zrobimy coś odwrotnego – poczujemy to, co stłumiliśmy i zakwestionujemy to, w co uwierzyliśmy.

Podczas naszych pięciu spotkań – z ciekawością, zadziwieniem i szczerością – skontaktujemy się z 5 podstawowymi strumieniami energetycznymi człowieka: smutkiem, lękiem, gniewem, energią seksualną i radością. Sprawdzimy, na ile jeszcze hamujemy czucie tych emocji w swoim ciele, powstrzymując tym samym integrację ducha, umysłu i ciała oraz pełne przejawienie duszy w tym świecie. Następnie pozwolimy sobie na przepływ niewinnej energii w każdym z tych strumieni i zobaczymy, jak dzięki temu możemy ucieleśnić naszą Boskość w ludzkim doświadczeniu.

Każdy niedzielny webinar poświęcimy osobno każdemu z tych strumieni. Zobaczymy m.in. jak pełne objęcie wypartego smutku może nas doprowadzić do poddania się. Uświadomimy sobie, że choć lęk ma wielkie oczy, to traci swą pozorną moc, gdy w te oczy spoglądamy. Zrozumiemy też, jak – dzięki skontaktowaniu się z pozytywnym aspektem gniewu w nas samych – możemy nauczyć się wyrażać swoją prawdę i rozpoznawać prawdziwe pragnienia duszy. Nie będziemy się obawiać energii seksualnej i sprawdzimy, jak możemy jej użyć do uruchomienia naszego kreatywnego i życiodajnego potencjału. I wreszcie na zakończenie pozwolimy sobie poczuć radość, jakiej nic w tym świecie nie jest nam w stanie zapewnić ani odebrać.

Zapraszam Was do niezwykłej przygody, w której wyjdziemy poza koncepcje do prawdziwego doświadczenia tego, KIM naprawdę jesteśmy i PO CO tu jesteśmy. Razem stworzymy nieosądzającą przestrzeń Miłości, w której będziemy łączyć się, oddychać, czuć, dobrze bawić i wspierać w obejmowaniu tego, czego – być może – jeszcze w pełni w sobie nie objęliśmy.

Wszyscy uczestnicy webinarów otrzymają do swojego użytku audio oraz krótki konspekt z każdego spotkania z propozycją praktyki pogłębiającej (pytania lub myśli do przyjrzenia się i „przeoddychania” do czasu następnego spotkania).

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę po otrzymaniu wpłaty za spotkanie.

KOSZT:
350 zł za osobę (włącza 5 sesji po 1,5 godz każda, plus audio i konspekt z każdego webinaru).
Dodatkowy rabat, czyli cenę 300 zł, proponuję uczestnikom dwóch poprzednich webinarów: „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała” oraz „Twórco, czy już czas?”.

Konto do wpłat podam w odpowiedzi automatycznej na zgłoszenie.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY (zapisy na ten cykl spotkań są już zamknięte):
Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ (nieaktualne), a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości ode mnie, proszę powiadom mnie o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abym mógł Ci dosłać potrzebne informacje.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał