Wydarzenia

UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA – webinary 12 i 13 grudnia

Serdecznie zapraszam Was na webinary pt.: „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia” w dniach 12 i 13 grudnia 2020 r. w godz. 20.30-22.00. Choć wygląda na to, że świat skupia się obecnie na chorobie i obroną przed nią, my skupimy się ZDROWIU, które nie potrzebuje żadnej obrony, ponieważ jest PRAWDĄ o NAS.

Podczas tego spotkania:
– spojrzymy bez osądu na fizyczne i emocjonalne symptomy „choroby” jako na informację, jako sygnał popychający nas do ewolucji świadomości i rozpoznamy, co dusza chce nam powiedzieć przez impulsy w ciele;
– wyjdziemy ponad ograniczające przekonania na temat zdrowia fizycznego i tego, co jest możliwe, a co nie;
– poruszymy kwestię fizjologii przebudzenia, komórkowej przemiany i jej symptomów;
– zobaczymy, jak dokonuje się uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata;
– doświadczymy, czym jest zdrowie pojmowane jako poczucie pełni, wewnętrzny dobrostan i stan pokoju umysłu;
– otworzymy się na strumień uzdrawiającej Łaski i Energii i całkowitą zmianę czucia i postrzegania.

Webinary będa miały formę formę praktyczną i doświadczalną. Będziemy spoczywać w Oddechu, zaglądać w głąb siebie, przyzwalać na głębszy przepływ Miłości, uczyć się, jak zarządzać swoją energią zamiast pozwalać, aby nami rządziła, a nade wszystko łączyć się w częstotliwości Światła i Uzdrowienia. Pozwolimy, aby uzdrowienie było wszechogarniające, obejmując zarówno umysł, jak i ciało oraz nasz świat.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tych webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z każdego spotkania. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którymś spotkaniu, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

Maksymalna liczba uczestników: 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 12 grudnia: godz. 20.30-22.00
Niedziela 13 grudnia: godz. 20.30-22.00

KOSZT:
150 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1,5 godz. każdy oraz audio z każdego spotkania).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał