Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia”

Zapraszam na kurs online „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia” – uzdrawiającą podróż w głąb siebie, podczas której możesz pozwolić na uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 12 i 13 grudnia 2020 r.

Choć wygląda na to, że świat skupia się na chorobie i obronie przed nią, my podczas tych webinarów skupiliśmy się na ZDROWIU, które nie potrzebuje żadnej obrony, ponieważ jest PRAWDĄ o NAS.

Podczas tego kursu:
– spojrzymy bez osądu na fizyczne i emocjonalne symptomy „choroby” jako na informację, jako sygnał popychający nas do ewolucji świadomości i rozpoznamy, co dusza chce nam powiedzieć przez impulsy w ciele;
– wyjdziemy ponad ograniczające przekonania na temat zdrowia fizycznego i tego, co jest możliwe, a co nie;
– poruszymy kwestię fizjologii przebudzenia, komórkowej przemiany i jej symptomów;
– zobaczymy, jak dokonuje się uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata;
– doświadczymy, czym jest zdrowie pojmowane jako poczucie pełni, wewnętrzny dobrostan i stan pokoju umysłu;
– otworzymy się na strumień uzdrawiającej Łaski i Energii i całkowitą zmianę czucia i postrzegania.

Kurs ten ma formę formę praktyczną i doświadczalną. Stwarza przestrzeń, w której możesz spocząć w Oddechu, zajrzeć w głąb siebie, przyzwolić na głębszy przepływ Miłości, uczyć się, jak zarządzać swoją energią zamiast pozwalać, aby tobą rządziła, a nade wszystko połączyć się z częstotliwością Światła i Uzdrowienia. Możesz pozwolić, aby uzdrowienie było wszechogarniające, obejmując zarówno twój umysł, jak i ciało oraz świat.

Oto wybrane świadectwa uczestników webinarów na żywo:

Cudowne doświadczenie, promień światła przyjęty i pomnażany.
Na poziomie fizycznym wzrost wibracji odczuwania, spokój, radość. Witalność i pewność. Miłe niespodzianki, może je teraz widzę! Samoistne rozwiązanie problemów przez przemianę wewnętrzną. Serdecznie dziękuję, na pewno będę znów na kolejnych spotkaniach:)
Jestem wdzięczna 🙂

Agnieszka

Każde spotkanie u Rafała daje mi dużą satysfakcje i wewnętrzna radość. Mogę spotkać się z Duszami, które podobnie jak ja wybrały drogę wyjścia z lęku aby podążać drogą miłości. Tym razem też tak było. (…) Pomimo, że wiele lat pracuję nad powrotem do domu, tutaj miałem możliwość spojrzenia na siebie w inny sposób i to jest to na co czekałem po wielu latach pracy. Kolejny element układanki i uzmysłowienia sobie, że moje ciało mówi do mnie i sygnalizuje co jest nie tak. Przeszłe myśli lęku wywarły na nim brzemię i tylko myśli pełne miłości mogą je przywrócić. Miałem tą wiedzę jak każdy z nas podróżnik w czasie i ją stosowałem w codzienności. Warsztatowe doświadczenie pracy na webinarze w innej perspektywie dało mi jeszcze większą głębię poszerzoną o pole Boskiej energii świadomości grupy, która wspierała każdego z nas w odczuciu zrozumienia jak można jeszcze zejść w siebie i uwolnić to co stare i wymyślone w oddzieleniu od Boskości aby zrobić miejsce na Ojca w nas samych oraz ciałach, które używamy. Dziękuję za ten warsztat Ojcze, tobie Rafale i wszystkim uczestnikom.
Marcin

KOSZT: 180 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 1,5 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić kurs online „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia”, przejdź do SKLEPU.