Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia”

Jeśli chciałbyś dołączyć do uzdrawiającej podróży, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia” w dniach 12 i 13 grudnia 2020 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Choć wygląda na to, że świat skupia się na chorobie i obronie przed nią, my podczas tych webinarów skupiliśmy się na ZDROWIU, które nie potrzebuje żadnej obrony, ponieważ jest PRAWDĄ o NAS.

Podczas tego spotkania:
– spoglądaliśmy bez osądu na fizyczne i emocjonalne symptomy „choroby” jako na informację, jako sygnał popychający nas do ewolucji świadomości i rozpoznamy, co dusza chce nam powiedzieć przez impulsy w ciele;
– wychodziliśmy ponad ograniczające przekonania na temat zdrowia fizycznego i tego, co jest możliwe, a co nie;
– poruszaliśmy kwestię fizjologii przebudzenia, komórkowej przemiany i jej symptomów;
– zobaczyliśmy, jak dokonuje się uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata;
– doświadczaliśmy, czym jest zdrowie pojmowane jako poczucie pełni, wewnętrzny dobrostan i stan pokoju umysłu;
– otworzyliśmy się na strumień uzdrawiającej Łaski i Energii i całkowitą zmianę czucia i postrzegania.

Webinary miały formę formę praktyczną i doświadczalną. Spoczywaliśmy w Oddechu, zaglądaliśmy w głąb siebie, przyzwalaliśmy na głębszy przepływ Miłości, uczyliśmy się, jak zarządzać swoją energią zamiast pozwalać, aby nami rządziła, a nade wszystko łączyliśmy się w częstotliwości Światła i Uzdrowienia. Pozwalaliśmy, aby uzdrowienie było wszechogarniające, obejmując zarówno umysł, jak i ciało oraz nasz świat.

Oto wybrane świadectwa uczestniczków webinarów na żywo:

Cudowne doświadczenie, promień światła przyjęty i pomnażany.
Na poziomie fizycznym wzrost wibracji odczuwania, spokój, radość. Witalność i pewność. Miłe niespodzianki, może je teraz widzę! Samoistne rozwiązanie problemów przez przemianę wewnętrzną. Serdecznie dziękuję, na pewno będę znów na kolejnych spotkaniach:)
Jestem wdzięczna 🙂

Agnieszka

Każde spotkanie u Rafała daje mi dużą satysfakcje i wewnętrzna radość. Mogę spotkać się z Duszami, które podobnie jak ja wybrały drogę wyjścia z lęku aby podążać drogą miłości. Tym razem też tak było. (…) Pomimo, że wiele lat pracuję nad powrotem do domu, tutaj miałem możliwość spojrzenia na siebie w inny sposób i to jest to na co czekałem po wielu latach pracy. Kolejny element układanki i uzmysłowienia sobie, że moje ciało mówi do mnie i sygnalizuje co jest nie tak. Przeszłe myśli lęku wywarły na nim brzemię i tylko myśli pełne miłości mogą je przywrócić. Miałem tą wiedzę jak każdy z nas podróżnik w czasie i ją stosowałem w codzienności. Warsztatowe doświadczenie pracy na webinarze w innej perspektywie dało mi jeszcze większą głębię poszerzoną o pole Boskiej energii świadomości grupy, która wspierała każdego z nas w odczuciu zrozumienia jak można jeszcze zejść w siebie i uwolnić to co stare i wymyślone w oddzieleniu od Boskości aby zrobić miejsce na Ojca w nas samych oraz ciałach, które używamy. Dziękuję za ten warsztat Ojcze, tobie Rafale i wszystkim uczestnikom.
Marcin

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 150 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 1,5 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.