Wydarzenia

W POLU KRYSTALICZNEJ ŚWIADOMOŚCI – wydarzenie w Wierchomli 14-17.10.2021 r.


Informujemy, że z powodu niewystarczającej liczby zapisanych uczestników wydarzenie to zostało odwołane.

W POLU KRYSTALICZNEJ ŚWIADOMOŚCI

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim i Elżbietą Schonfeld

w dniach 14-17 października 2021 r.
w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort
w Wierchomli Małej, w malowniczym miejscu z dala od zgiełku miasta,
zatopionym wśród gór i lasów Beskidu Sądeckiego

Podczas tych warsztatów posłużymy się prowadzoną medytacją, praktyką obecności, oddechem, czuciem, muzyką oraz dźwiękiem mis kryształowych i światłem kryształowych lamp po to by:
– wyciszyć umysł, rozluźnić ciało i wejść w głębszy kontakt z samym sobą;
– „puścić” utożsamienie z nawykowymi ograniczonymi myślami ludzkiego umysłu oraz poczuć błogość i prostotę Czystego Istnienia, którym naprawdę Jesteśmy;
– połączyć się – poprzez otwarte serce – z nieograniczonym kwantowym polem informacji i mądrości;
– uzyskać i/lub pogłębić klarowność myśli i inspiracji;
– pozwolić na integrację ducha, umysłu i ciała;
– współtworzyć razem pole światła, pokoju i miłości, które będzie przemieniało nasz świat;
– otworzyć się na postrzeganie i doświadczanie Nowej Ziemi – TU I TERAZ – poprzez zmianę naszej własnej częstotliwości.

Oprócz codziennych medytacji i spotkań w grupie uczestnicy będą mogli w ramach warsztatów doświadczyć po jednej indywidualnej sesji lamp i mis kryształowych. Wszyscy goście warsztatów będą mogli też nieodpłatnie skorzystać z hotelowej strefy wellness (basen, sauna, jacuzzi, sale do jogi).

WIĘCEJ O NAS:
Poznaliśmy się kilka miesięcy temu, doświadczyliśmy absolutnego rozpoznania siebie na poziomie duszy i całkowicie ze sobą rezonujemy.

Ela prowadzi sesje lamp i mis kryształowych, na których ludzie mają wszelkiego rodzaju doświadczenia od głębokiego odprężenia umysłu, przez wizje i wgląd w nieświadome wzorce i przekonania po uzdrowienia fizyczne i emocjonalne. Przez samą swoją obecność i wewnętrzną promienność Ela stwarza pole, w którym ludzie mogą łatwiej skontaktować się ze swoją prawdą oraz poczuć lekkość Istnienia. Istota o otwartym sercu i umyśle, niezwykłym poczuciu humoru i całkowicie niedualistycznym spojrzeniu na rzeczywistość.

Ja (Rafał) prowadzę ludzi w indywidualnych sesjach przez radykalny wgląd, który pomaga odkryć i porzucić stare nieświadome przekonania i zastąpić je całkowicie nowym postrzeganiem i odczuwaniem. Na sesjach grupowych i warsztatach posługuję się głównie oddechem, praktyką obecności, prowadzonymi medytacjami, muzyką, ruchem oraz pracą z emocjami i przekonaniami. Stwarzam bezpieczną nieosądzającą przestrzeń do głębokiego doświadczenia siebie, poczucia własnej mocy i wolności oraz uzdrowienia i przebudzenia.

Razem oferujemy pole światła i miłości, do którego zapraszamy wszystkich chętnych i w której już widzimy innych jako równych sobie. W tym współtworzonym przez nas wszystkich polu krystalicznej świadomości dosłownie wszystko staje się możliwe.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Adres: Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort, Wierchomla Mała 42, 33-350 Piwniczna-Zdrój
Link do strony hotelu:
https://www.wierchomla.com.pl/hotel

CZAS SPOTKANIA:
Od czwartku 14 października do niedzieli 17 października 2021 r.

WYŻYWIENIE:
Trzy śniadania i trzy obiadokolacje wegetariańskie w cenie warsztatów

ZAKWATEROWANIE:
w pokojach jedno i dwuosobowych
(uwaga: inny koszt w zależności od wyboru opcji zakwaterowania
Doba hotelowa zaczyna się o 16.00, kończy o 12.00.


Prosimy nie dzwonić do hotelu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli wybierzesz opcję pokoju dwuosobowego, prosimy, abyś sam/a sobie dobrał/a osobę do dzielenia pokoju i wskazał/a jej imię i nazwisko w informacjach dodatkowych w formularzu zapisów na wydarzenie. Jeśli wybierzesz opcję pokoju dwuosobowego, ale nie wskażesz osoby, z którą chciałbyś/łabyś dzielić pokój, spróbujemy przydzielić kogoś tej samej płci, kto również nie ma pary, do Twojego pokoju, a jeśli nie będzie to możliwe, pozostanie Ci jedynie opcja pokoju jednoosobowego. Poinformujemy Cię o tym najpóźniej na tydzień przed wydarzeniem.

WSTĘPNY HARMONOGRAM SPOTKANIA:
CZWARTEK 14 PAŹDZIERNIKA
16.00-17.00: Rejestracja i zakwaterowanie
18.00-19.00: Obiadokolacja
20.00-21.00: Spotkanie otwierające
PIĄTEK 15 I SOBOTA 16 PAŹDZIERNIKA
7.30-8.00: Poranne zajęcia ruchowe (joga lub ruch spontaniczny / taniec) – dla chętnych
8.00-9.00: Śniadanie
10.00-13.00: Sesja poranna – dla wszystkich
13.00-16.00: Przerwa na spacer na łonie natury i/lub skorzystanie z hotelowej strefy Wellness
16.00-18.00: Sesja popołudniowa – dla chętnych
18.00-19.00: Obiadokolacja
20.00-21.00: Spotkanie wieczorne (medytacja w ruchu przy muzyce w piątek, koncert mis kryształowych w sobotę)
NIEDZIELA 17 PAŹDZIERNIKA
7.30-8.00: Poranne zajęcia ruchowe (joga lub ruch spontaniczny / taniec) – dla chętnych
8.00-9.00: Śniadanie
10.00-12.00: Sesja kończąca

Będziemy się spotykać wszyscy razem w grupie przynajmniej raz w ciągu dnia. Posłuży nam do tego sesja otwierająca w czwartek o 20.00 oraz sesje poranne o godz. 10.00 w kolejne dni. W pozostałym czasie – a więc zarówno przed sesją poranną o 10.00, jak i po południu oraz wieczorem uczestnicy będą mogli wybrać, czy uczestniczyć w sesjach grupowych prowadzonych przez Rafała, czy też zapisać się na sesje lamp i mis kryształowych z Elą lub na przykład skorzystać z hotelowej strefy Wellness czy wybrać się na spacer.

KOSZT ZA OSOBĘ ZA 4 DNI (3 DOBY HOTELOWE) WARSZTATÓW (wraz z zakwaterowaniem oraz śniadaniem i obiadokolacją) różni się w zależności od wyboru opcji zakwaterowania:
1350 zł – w przypadku wyboru pokoju 1 os.
1170 zł – w przypadku wyboru pokoju 2 os.


Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą matę do jogi lub karimatę (przydadzą się do medytacji oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji) oraz wygodne ubranie. Koce do jogi oraz wałki będą dostępne na miejscu.

ZAPISY:
Aby zapisać się na warsztaty, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Gdyby nie doszła do Ciebie automatyczna odpowiedź od nas od razu po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub poinformuj nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ. – nieaktualne

Uwaga: Wydarzenie to odbędzie się, jeśli uzbiera się wystarczająca liczba uczestników i jeśli sytuacja prawna w Polsce na to pozwoli. O rozwoju sytuacji i o sposobie płatności poinformujemy Was najpóźniej w pierwszym tygodniu października.