Wydarzenia

Jak Niebo schodzi na Ziemię – warsztaty w Antoniowie 1-6 września 2020 r.

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ

Informujemy, że warsztaty zostały odwołane.

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim

w dniach 1-6 września 2020 r.
w Antoniowie k. Jeleniej Góry

Drodzy Przyjaciele!

Serdecznie zapraszam na warsztaty i spotkanie Przyjaciół Serca, którego celem jest przyzwolenie na urzeczywistnienie naszego mistrzostwa, naszej Boskości, naszej duchowej natury w codziennym ludzkim doświadczeniu.

Wiele osób rozwijających się duchowo próbuje uciec od ciężkości fizycznego doświadczenia w mistyczne stany uniesienia lub szuka oświecenia poprzez tzw. wznoszenie się do góry, pogłębiając w ten sposób wrażenie wewnętrznego rozdwojenia. Znam tę drogę, bo sam nią przez pewien czas szedłem, ale doprowadziła mnie ona do punktu, w którym zrozumiałem, że nie możemy uciec od niczego, a oświecenie jest po prostu rozpoznaniem światła, którym już jesteśmy i tak głębokim jego ucieleśnieniem, że Niebo i Ziemia stają się jednym w naszym codziennym ludzkim doświadczeniu.

Razem z moją ukochaną przyjaciółką i żoną Marią opowiem o naszej drodze sprowadzania Nieba na Ziemię, o życiu w kontakcie z duszą, o byciu autentycznym, a także o naszym przechodzeniu ze związku opartego na współuzależnieniu i kontroli do relacji opartej na wolności, szacunku i miłości.

Wszyscy razem jako grupa stworzymy pole światła, miłości i akceptacji, w którym będą działy się cuda. W trakcie tych warsztatów pozwolimy między innymi na:

– przywrócenie komunikacji z własną duszą;
– nawiązanie szczerej miłującej łączności z duszami innych ponad ego;
przypomnienie prawdziwego celu naszego pobytu na Ziemi;
– zauważanie i odczytywanie sygnałów od duszy poprzez kontakt z uczuciami w ciele;
– praktykowanie obecności i naukę prawdziwego słuchania;
– miłujący kontakt z własną ciemnością i tym, co – być może – jeszcze boli;
– praktykę świadomego tworzenia własnego życia i wyboru częstotliwości, której chcemy doświadczać;

– otwarcie na energetyczny i świadomy kontakt z Przyjaciółmi spoza czasu i spoza Ziemi;
– puszczenie napięć i odprężenie w Bogu;
– doświadczenie integracji duszy, umysłu i ciała;
– dobrą zabawę i spontaniczną ekspresję naszego prawdziwego Ja;
– intymny kontakt z Ziemią, z przyrodą i jej darami dla nas.

Podczas spotkania będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: Radykalny Wgląd w blokujące nas przekonania, Oddychanie Światłem i Miłością, medytacja, praca z ciałem i emocjami, intuicją i wyobraźnią, ruch i taniec spontaniczny, praca w grupie i dzielenie się tym, co nam w duszy gra, a także dobra wspólna zabawa. Nie zabraknie również okazji do pogłębiania kontaktu z samym sobą poprzez czas wyciszenia oraz możliwość spaceru na łonie natury.

Serdecznie zapraszam,

Rafał

~~~~~

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:

Biały Dom
Antoniów 44 (k. Jeleniej Góry)

CZAS SPOTKANIA:

1- 6 września 2020 r.

Zaczynamy we wtorek 1 września od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 15.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 14.00.

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 40

KOSZT: 1400 zł

W cenę wliczone są: warsztaty, wyżywienie wegańskie (śniadanie, obiad i kolacja) oraz 5 noclegów – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami (+ jeden czteroosobowy).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
(nieaktualne ze względu na odwołanie warsztatów)

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na spotkaniu poprosimy o wpłatę 400 zł bezzwrotnego zadatku na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wpłatę pozostałej sumy najpóźniej do 20 sierpnia 2020 r.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

ZAKWATEROWANIE:

Prosimy nie dzwonić do Białego Domu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi, choć niczego nie obiecujemy, gdyż musimy brać pod uwagę warunki panujące w ośrodku oraz ilość i rodzaj zgłoszeń.

PIĘKNY OŚRODEK I OKOLICA:

Biały Dom, w którym odbędzie się spotkanie, położony jest na uboczu, w malowniczej wsi Antoniów u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich. Otoczenie gór, lasów i łąk czynią z tego miejsca idealną oazę do odpoczynku, medytacji i refleksji. Link do galerii zdjęć.

PYSZNE JEDZENIE:

Biały Dom oferuje zdrowe, urozmaicone i przepyszne jedzenie wegańskie przygotowywane przez cudownego szefa kuchni. Zobacz galerię zdjęć.

DOJAZD:
1. Samochodem
2. Pociągiem do Jeleniej Góry i taksówką do Antoniowa (koszt od 80-100 zł)
3. Pociągiem z Jeleniej Góry do stacji Stara Kamienica (stamtąd możecie zostać odebrani po umówieniu się z jednodniowym wyprzedzeniem z właścicielką Białego Domu, Grażyną, tel.: 503 012 716)

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Wszelkie uaktualnienia dotyczące tego wydarzenia będziemy dodawać na tej stronie.
  • Email kontaktowy w sprawie warsztatów:
    info@przemianaumyslu.pl