Wydarzenia

Warsztaty w Gdyni 24-26 lipca

UCIELEŚNIENIE BOSKOŚCI W CZŁOWIEKU

Zaproszenie do uzdrowienia i przebudzenia
poprzez podróż w głąb serca, umysłu i ciała

warsztaty z Rafałem Wereżyńskim
w dniach 24-26 lipca 2020 r. w Gdyni

Większość ludzi podróżuje przez życie, nie słuchając impulsów płynących z duszy i nie pozwalając na urzeczywistnienie własnego prawdziwego Ja. Głównym mechanizmem, jakiego używamy, by hamować owo urzeczywistnienie, jest wypieranie emocji, ignorowanie sygnałów z ciała oraz tworzenie fałszywych przekonań na temat siebie i świata. Podczas tych warsztatów zrobimy coś odwrotnego – poczujemy to, co stłumiliśmy, posłuchamy tego, co ignorowaliśmy i zakwestionujemy to, w co uwierzyliśmy. Posłużymy się do tego między innymi praktyką Oddechu Światła i Miłości oraz Radykalnego Wglądu.

Podczas naszego spotkania – z ciekawością, zadziwieniem i szczerością – skontaktujemy się z 5 podstawowymi strumieniami energetycznymi człowieka: smutkiem, lękiem, gniewem, energią seksualną i radością. Sprawdzimy, na ile jeszcze hamujemy czucie tych emocji w swoim ciele, powstrzymując tym samym integrację ducha, umysłu i ciała oraz pełne przejawienie duszy w tym świecie. Następnie pozwolimy sobie na przepływ niewinnej energii w każdym z tych strumieni i zobaczymy, jak dzięki temu możemy się otworzyć na głębszy kontakt z impulsami duszy i ucieleśnienie naszej Boskości w ludzkim doświadczeniu.

Na każdy z tych strumieni poświęcimy jedną sesję od 2,5 – 3 godzin, a na końcu zrobimy sesję integrującą. Zobaczymy m.in. jak pełne objęcie wypartego smutku może nas doprowadzić do poddania się. Uświadomimy sobie, że choć lęk ma wielkie oczy, to traci swą pozorną moc, gdy w te oczy spoglądamy. Zrozumiemy też, jak – dzięki skontaktowaniu się z pozytywnym aspektem gniewu w nas samych – możemy nauczyć się wyrażać swoją prawdę i rozpoznawać prawdziwe pragnienia duszy. Nie będziemy się obawiać energii seksualnej i sprawdzimy, jak możemy jej użyć do uruchomienia naszego kreatywnego i życiodajnego potencjału. I wreszcie na zakończenie pozwolimy sobie poczuć radość, jakiej nic w tym świecie nie jest nam w stanie zapewnić ani odebrać.

Zapraszam Was do niezwykłej przygody, w której wyjdziemy poza utożsamienie z historią, ludzkimi myślami i dualistycznym postrzeganiem świata do prawdziwego doświadczenia tego, KIM naprawdę jesteśmy i PO CO tu jesteśmy. Razem stworzymy nieosądzającą przestrzeń Miłości, w której będziemy łączyć się, oddychać, czuć, dobrze bawić i wspierać w obejmowaniu tego, czego – być może – jeszcze w pełni w sobie nie objęliśmy.

Świadectwa ludzi po webinarach o tym samym tytule.

MIEJSCE SPOTKANIA:
ul. Mariacka 4, Gdynia

CZAS SPOTKANIA:
Piątek, 24 lipca, godz. 10.00-13.00 i 15.00-18.00
Sobota, 25 lipca, godz. 10.00-12.30 i 14.30-17.00
Niedziela, 26 lipca, godz. 10.00-12.30 i 13.30-15.30
Prosimy o przybycie każdego dnia 10 do 20 minut przed spotkaniem, aby zająć miejsca i wyciszyć się. Będziemy zaczynać punktualnie o godz. 10.00

Maksymalna liczba uczestników: 21 osób

KOSZT 3-DNIOWYCH WARSZTATÓW: 550 zł
Cena ta nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie
W piątek i sobotę zrobimy dłuższą dwugodzinna przerwę między sesjami, podczas której będzie można wyjść na obiad do którejś z okolicznych restauracji.

W niedzielę zrobimy krótszą godzinną przerwę i proponujemy, żeby każdy przyniósł coś do zjedzenia dla siebie lub na wspólny stół. Zjemy na miejscu.

ZAKWATEROWANIE
: we własnym zakresie

Pomocne informacje u Oli: 501 202 606

ZAPISY i INFORMACJE:

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 150 zł zaliczki na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wpłatę pozostałej sumy do 20 lipca 2020 r.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą:

– matę do jogi lub karimatę i/lub koc oraz poduszkę (przydadzą się do praktyk oddechowych oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji)
– wodę do picia