Wydarzenia

Twórco, czy już czas? – webinar 23 i 24 maja

Wszyscy jesteśmy twórcami swojej rzeczywistości. Co do tego nie ma wątpliwości. Czy jednak używamy swojej mocy, by już teraz tworzyć świat pokoju, miłości i harmonii, czy nadal jeszcze używamy jej, by grać w grę dualności, utraty mocy i obwiniania? Od nas, i tylko od nas, zależy, w jakim świecie będziemy żyli.

Zapraszam na webinar pt.: „Twórco, czy już czas?” obejmujący dwa spotkania: w sobotę 23 i w niedzielę 24 maja 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Podczas tego webinaru odpowiemy sobie na pytanie, czy już czas…
– Czy już czas, by z radością kroczyć jako przebudzeni Twórcy po świecie 5 D, po Nowej Ziemi?
– Czy już czas, by rozwinąć skrzydła i realizować w pełni swój twórczy potencjał?
– Czy już czas, by świecić swoim światłem zamiast przykrywać je fałszywymi ideami o niegodności i winie?
– Czy już czas być uosobieniem Pokoju zamiast nabierać się na grę w posiadanie racji?
– Czy już czas dawać z obfitości serca zamiast kurczyć się w lęku i poczuciu braku?
– Czy już czas rozpoznać odwieczny plan naszych dusz i oddać duszy przewodnictwo nad naszym życiem?
– Czy już czas zapanować nad czasem i przestrzenią zamiast pozwalać im panować nada nami?

Podczas tego webinaru posłużymy się ODDECHEM ŚWIATŁA I MIŁOŚCI ORAZ BOSKĄ MYŚLĄ, ANIELSKĄ WYOBRAŹNIĄ I NIETŁUMIONYM CZUCIEM, by aktywować nasz twórczy potencjał. Razem stworzymy pole mocy, światła i miłości, w którym będziemy widzieć jasno i wyraźnie, po co naprawdę tu jesteśmy. Spojrzymy na wskroś złudzenia dualności i wiary w przeciwieństwa, rozpoznając Doskonały Plan Pojednania za wszystkimi naszymi złudzeniami. I będziemy się bawić jak szczęśliwe dzieci…

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć oczywiście możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

KOSZT:
150 zł za osobę (włącza 2 sesje po 1,5 godz każda wraz z dostępem do audio ze spotkania)
Konto do wpłat podam w odpowiedzi automatycznej na zgłoszenie.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości ode mnie, proszę powiadom mnie o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abym mógł Ci dosłać potrzebne informacje.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał