Wydarzenia

„Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała” – cykl webinarów 3, 10, 17 maja

Zapraszam na cykl webinarów pt.: „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała” przez trzy kolejne niedziele: 3, 10 i 17 maja 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Na webinarach tych będziemy używać żywych praktyk Drogi Mistrzostwa: Oddechu Miłości i Radykalnego Wglądu oraz wewnętrznego prowadzenia z Ducha, aby odbyć alchemiczną podróż w głąb siebie. Poprzez połączenie w Przestrzeni Serca, oddychanie Światłem i Miłością, objęcie wypartych emocji oraz odkrycie nieświadomych przekonań i ich zakwestionowanie pozwolimy sobie przyjąć Miłość, która uzdrawia wszystko.

Podczas każdego webinaru zrobimy 20-30 minut praktyki Oddechu Miłości, następnie porozmawiamy w Kręgu Światła, który wspólnie stworzymy, otwierając przestrzeń do głębszego spojrzenia w głąb serca, umysłu i ciała. Jeśli będzie taka potrzeba, to będę mógł zrobić z jednym lub dwoma ochotnikami krótką sesję Radykalnego Wglądu.

Wszyscy uczestnicy webinarów otrzymają do swojego użytku audio oraz krótki konspekt z każdego spotkania z propozycją praktyki pogłębiającej (pytania lub myśli do przyjrzenia się i „przeoddychania” do czasu następnego spotkania).

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć oczywiście możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

KOSZT:
250 zł za osobę (włącza 3 sesje po 1,5 godz każda, plus audio i konspekt z każdego webinaru)
Konto do wpłat podam w odpowiedzi automatycznej na zgłoszenie.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości ode mnie, proszę powiadom mnie o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abym mógł Ci dosłać potrzebne informacje.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał