Nagrania z webinarów

Tutaj możesz uzyskać dostęp do szkoleń/webinarów, które już się odbyły, poprzez nabycie materiałów z tych spotkań. Będę tu systematycznie dodawał materiały z kolejnych webinarów.

UCIELEŚNIENIE BOSKOŚCI W CZŁOWIEKU – dogłębna praca/zabawa z emocjami, która całkowicie zmienia życie i ułatwia pełne przejawienie się naszej Boskości w ludzkim doświadczeniu – Przeczytaj więcej.

MIŁOŚĆ ZAMIAST LĘKU – W GŁĄB SERCA, UMYSŁU I CIAŁA – okazja do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd – Przeczytaj więcej.

RADYKALNY WGLĄD ONLINE – możliwość wnikliwego zapoznania się i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań – Przeczytaj więcej.

OCZAMI DUSZY – jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego – Przeczytaj więcej.

KOCHAJĄC SIEBIE – na ile kocham siebie, a na ile jeszcze odmawiam sobie miłości w jakichś przestrzeniach życia? – sprawdźmy to i uwolnijmy resztki lęku i nieświadomych przekonań poprzez odprężenie, oddychanie miłością, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Przeczytaj więcej.

UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA – uzdrawiająca podróż w głąb siebie, podczas której możesz pozwolić na uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata; okazja do zrozumienia fizycznych symptomów jako impulsów duszy popychających nas do ewolucji świadomości. Przeczytaj więcej.

DROGA TWÓRCY – jak tworzyć świadomie swoje życie w każdym jego aspekcie poprzez rozpoznanie mocy własnych myśli i decyzję, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć. Plus praktyczne narzędzia i medytacje. Przeczytaj więcej.