Nagrania z webinarów

Tutaj możesz uzyskać dostęp do szkoleń/webinarów, które już się odbyły, poprzez nabycie materiałów z tych spotkań. Będę tu systematycznie dodawał materiały z kolejnych webinarów.

UCIELEŚNIENIE BOSKOŚCI W CZŁOWIEKU – dogłębna praca/zabawa z emocjami, która całkowicie zmienia życie i ułatwia pełne przejawienie się naszej Boskości w ludzkim doświadczeniu – Przeczytaj więcej.

MIŁOŚĆ ZAMIAST LĘKU – W GŁĄB SERCA, UMYSŁU I CIAŁA – okazja do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd – Przeczytaj więcej.

RADYKALNY WGLĄD ONLINE – możliwość wnikliwego zapoznania się i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań – Przeczytaj więcej.

OCZAMI DUSZY – jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego – Przeczytaj więcej.

KOCHAJĄC SIEBIE – na ile kocham siebie, a na ile jeszcze odmawiam sobie miłości w jakichś przestrzeniach życia? – sprawdźmy to i uwolnijmy resztki lęku i nieświadomych przekonań poprzez odprężenie, oddychanie miłością, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Przeczytaj więcej.

UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA – uzdrawiająca podróż w głąb siebie, podczas której możesz pozwolić na uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata; okazja do zrozumienia fizycznych symptomów jako impulsów duszy popychających nas do ewolucji świadomości. Przeczytaj więcej.

MĘSKA ENERGIA SERCA – audio dla mężczyzn – o integracji męskiego i żeńskiego aspektu w nas samych, o porzuceniu fałszywych przekonań dotyczących męskości i kobiecości, o użyciu energii seksualnej do rozwoju, o prawdziwym znaczeniu intymności, a także o pojednaniu z Boską Matką, Ojcem i Boską Kobiecością. Przeczytaj więcej.

DROGA TWÓRCY – jak tworzyć świadomie swoje życie w każdym jego aspekcie poprzez rozpoznanie mocy własnych myśli i decyzję, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć. Plus praktyczne narzędzia i medytacje. Przeczytaj więcej.

PRZEBUDZONE SERCE, UWOLNIONY UMYSŁ – jak uwolnić się od utożsamienia z intelektualnym umysłem, jego myślami, konfliktem i wątpliwościami, i wejść w głąb siebie, do Serca, do miejsca ciszy i doskonałej pewności. Przeczytaj więcej.

POTĘGA UFNOŚCI I PRZYZWOLENIA – podczas tego webinaru przyglądamy się szczerze naszej relacji z ufnością, pozwalamy sobie na poczucie lęku w ciele i jego rozpuszczenie, puszczamy iluzję kontroli i na tyle odprężamy się w „nieczynieniu i „niewiedzeniu”, aby przyzwolić na prowadzenie Duszy i jeszcze głębsze ucieleśnienie naszej Boskości. Przeczytaj więcej.

ODKRYWAJĄC SWOJĄ PRAWDZIWĄ MOC – podczas tego webinaru skupiamy się na doświadczeniu Mocy bez przeciwieństwa, na świadomości tej jednej Mocy, która jest prawdą o nas kończącą wszelki konflikt i poczucie oddzielenia. Przeczytaj więcej.

MOJE AUTENTYCZNE JA – podczas tego webinaru badamy, na ile faktycznie jesteśmy autentyczni, otwieramy się na wielowymiarową naturę naszego istnienia, na przypomnienie sobie naszych Boskich darów i zdolności i przebudzenie geniusza, który jest w każdym z nas. Przeczytaj więcej.

OŚWIECENIE I ALCHEMIA FIZYCZNEJ PRZEMIANY – o prostocie oświecenia, integracji światła duszy w fizycznym doświadczeniu, o emocjonalnej i komórkowej przemianie, świetlistym ciele i odblokowaniu świetlistego kodu w komórkach. Przeczytaj więcej.

PANOWANIE NAD CZASEM – o uwolnieniu winy przeszłości i lęku o przyszłość, o przejrzeniu na wskroś natury liniowego czasu, o byciu poza czasem, o panowaniu nad czasem zamiast byciu marnowanym przez czas. Przeczytaj więcej.

OBFITOŚĆ I PRZEPŁYW – o uwolnieniu idei braku, o połączeniu ze Źródłem Nieograniczonych Zasobów i dostrojeniu do wibracji doskonałej obfitości, a także o otwarciu na Życie w stanie Łaski i Przepływu. Przeczytaj więcej.

KWANTOWE UZDRAWIANIE I RADOŚĆ – o natychmiastowości uzdrowienia poprzez połączenie ze Źródłem Życia i Miłości oraz naszym własnym Uzdrowionym Umysłem, a także o dostrojeniu do uzdrawiającej częstotliwości, jaką jest radość. Przeczytaj więcej.

POKÓJ PONAD WSZELKIM POJMOWANIEM – zaproszenie do przestrzeni wszechogarniającego pokoju oraz takiej akceptacji TEJ CHWILI, że rozpoznajemy Niebo dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Przeczytaj więcej.

JAM JEST WOLNOŚĆ – podczas tego spotkania, poczujemy, jak to jest być prawdziwie wolnym – wolnym od koncepcji, wolnym od lęku i konfliktu, wolnym od karmy, wolnym od ograniczających nas przekonań. Przeczytaj więcej.

PRZEBUDZENI W NOWYM ŚWIECIE – podczas tego spotkania przypominamy sobie naturę snów, wychodzimy ponad pole bitwy ludzkich przekonań i myśli, łączymy się w Polu Światła i Miłości oraz zajmujemy się świętowaniem postrzegania Nowego Świata i świadomym poruszaniem energią tak, aby nam służyła. Przeczytaj więcej.