Droga Urzeczywistnienia

Na tej stronie możesz uzyskać informację o poszczególnych webinarach/kursach online z cyklu Droga Urzeczywistnienia.

Jeśli chcesz nabyć dostęp do całego cyklu 12 spotkań, kliknij TUTAJ.
Jeśli chcesz przeczytać przykładowe ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW, kliknij TUTAJ.

DROGA TWÓRCY – jak tworzyć świadomie swoje życie w każdym jego aspekcie poprzez rozpoznanie mocy własnych myśli i decyzję, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć. Plus praktyczne narzędzia i medytacje. Przeczytaj więcej.

PRZEBUDZONE SERCE, UWOLNIONY UMYSŁ – jak uwolnić się od utożsamienia z intelektualnym umysłem, jego myślami, konfliktem i wątpliwościami, i wejść w głąb siebie, do Serca, do miejsca ciszy i doskonałej pewności. Przeczytaj więcej.

POTĘGA UFNOŚCI I PRZYZWOLENIA – podczas tego webinaru przyglądamy się szczerze naszej relacji z ufnością, pozwalamy sobie na poczucie lęku w ciele i jego rozpuszczenie, puszczamy iluzję kontroli i na tyle odprężamy się w „nieczynieniu i „niewiedzeniu”, aby przyzwolić na prowadzenie Duszy i jeszcze głębsze ucieleśnienie naszej Boskości. Przeczytaj więcej.

ODKRYWAJĄC SWOJĄ PRAWDZIWĄ MOC – podczas tego webinaru skupiamy się na doświadczeniu Mocy bez przeciwieństwa, na świadomości tej jednej Mocy, która jest prawdą o nas kończącą wszelki konflikt i poczucie oddzielenia. Przeczytaj więcej.

MOJE AUTENTYCZNE JA – podczas tego webinaru badamy, na ile faktycznie jesteśmy autentyczni, otwieramy się na wielowymiarową naturę naszego istnienia, na przypomnienie sobie naszych Boskich darów i zdolności i przebudzenie geniusza, który jest w każdym z nas. Przeczytaj więcej.

OŚWIECENIE I ALCHEMIA FIZYCZNEJ PRZEMIANY – o prostocie oświecenia, integracji światła duszy w fizycznym doświadczeniu, o emocjonalnej i komórkowej przemianie, świetlistym ciele i odblokowaniu świetlistego kodu w komórkach. Przeczytaj więcej.

PANOWANIE NAD CZASEM – o uwolnieniu winy przeszłości i lęku o przyszłość, o przejrzeniu na wskroś natury liniowego czasu, o byciu poza czasem, o panowaniu nad czasem zamiast byciu marnowanym przez czas. Przeczytaj więcej.

OBFITOŚĆ I PRZEPŁYW – o uwolnieniu idei braku, o połączeniu ze Źródłem Nieograniczonych Zasobów i dostrojeniu do wibracji doskonałej obfitości, a także o otwarciu na Życie w stanie Łaski i Przepływu. Przeczytaj więcej.

KWANTOWE UZDRAWIANIE I RADOŚĆ – o natychmiastowości uzdrowienia poprzez połączenie ze Źródłem Życia i Miłości oraz naszym własnym Uzdrowionym Umysłem, a także o dostrojeniu do uzdrawiającej częstotliwości, jaką jest radość. Przeczytaj więcej.

POKÓJ PONAD WSZELKIM POJMOWANIEM – zaproszenie do przestrzeni wszechogarniającego pokoju oraz takiej akceptacji TEJ CHWILI, że rozpoznajemy Niebo dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Przeczytaj więcej.

JAM JEST WOLNOŚĆ – podczas tego spotkania poczujemy, jak to jest być prawdziwie wolnym – wolnym od koncepcji, wolnym od lęku i konfliktu, wolnym od karmy, wolnym od ograniczających nas przekonań. Przeczytaj więcej.

PRZEBUDZENI W NOWYM ŚWIECIE – podczas tego spotkania przypominamy sobie naturę snów, wychodzimy ponad pole bitwy ludzkich przekonań i myśli, łączymy się w Polu Światła i Miłości oraz zajmujemy się świętowaniem postrzegania Nowego Świata i świadomym poruszaniem energią tak, aby nam służyła. Przeczytaj więcej.