Relacje na Nowej Ziemi

Tutaj możesz uzyskać dostęp do nagrań audio z webinarów z cyklu „Relacje na Nowej Ziemi”. Każdego miesiąca, jak tylko pojawią się nowe nagrania, informacje o tym znajdziesz na tej stronie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o całym cyklu 12 spotkań, kliknij TUTAJ. Jeśli chcesz nabyć dostęp do całego cyklu lub do poszczególnych spotkań, kliknij TUTAJ.

 • W DOBREJ RELACJI ZE SOBĄ (2 nagrania audio, w sumie 3,5 godz.)
  Podczas tego spotkania otwieramy się na kochającą relację z samym sobą. Zastanawiamy się, jaka naprawdę jest nasza relacja z duszą, z umysłem i z ciałem. Czy nadal jesteśmy w konflikcie z jakimś aspektem nas samych nie pozwalając na integrację, czy też wszystko w naszym życiu jest spójne i harmonijnie się układa? Spoglądamy na to, gdzie jeszcze odmawiamy sobie miłości i jak możemy to zmienić poprzez głębszą wewnętrzną integrację. Jeżeli już jesteś w dobrej relacji z samym sobą, to możemy odkryć, jak tę relację pogłębić. Przyglądamy się też kwestii poczucia własnej wartości, zaufania sobie, intuicji i wielu innym. Aby uzyskać dostęp do audio (200 zł) WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ.
 • MIŁOŚĆ BEZ ŚCIEMNIANIA, czyli o nowym poziomie relacji partnerskich (2 nagrania audio, w sumie 3,5 godz.)
  Istotą kochających relacji partnerskich jest szczerość wobec siebie i autentyczność wobec drugiego oraz prawdziwa zdolność słuchania. Podczas tych webinarów powiemy o tworzeniu związków bez niedomówień, bez udawania, bez masek, bez nieświadomych schematów, a także o wyjściu poza konflikt ego do prawdziwej komunikacji z poziomu duszy. Webinary te są przeznaczone dla wszystkich – nie tylko dla tych, którzy pozostają w związkach partnerskich, ale również dla tych, którzy żyją sami. Podczas tego webinaru pozwolimy sobie przemienić i uzdrowić to, co jeszcze domaga się uzdrowienia w kontekście naszych relacji partnerskich (obecnych i minionych) lub ich braku. Uświadomimy sobie przekonania, które blokują nas w pełnym przeżywaniu miłości, zobaczymy fałszywe wyobrażenia, jakie stworzyliśmy na temat związków i poznamy narzędzia, które pomogą nam świadomie tworzyć miłujące relacje. Weźmiemy to, co najlepsze z energii żeńskiej i męskiej i pozwolimy, aby obie te energie połączyły się harmonijnie w naszych sercach. Nauczymy się też tworzyć balans między miłością do siebie, a empatycznym i pełnym zrozumienia podejściem do innych. Aby uzyskać dostęp do audio (200 zł) WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ.
 • DARY RODZICÓW (2 nagrania audio, w sumie 3,5 godz.)
  Podczas tego webinaru spotkamy się w sercu ze swoimi biologicznymi rodzicami. Niezależnie od tego, czy mieliśmy z nimi konfliktową czy dobrą relację, a może nawet żadnej relacji, to najczęściej nie jesteśmy świadomi daru, jaki od nich otrzymaliśmy. Nie chodzi tylko o dar życia, ale również o wiele innych darów, którym przyjrzymy się podczas tego spotkania. Dopiero uświadomienie sobie tych darów i pełne pojednanie z rodzicami (niezależnie od tego, czy żyją, czy nie), może nam pozwolić żyć pełnią życia. Zapraszam do cudownej przygody odnowienia relacji z rodzicami na zupełnie nowej duchowej płaszczyźnie, na której nie tylko spojrzymy na nich inaczej, ale przede wszystkim spojrzymy inaczej na siebie i poczujemy głęboką wewnętrzną integrację i moc. Aby uzyskać dostęp do audio (200 zł) WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ.
 • EMOCJE OSWOJONE (2 nagrania audio, w sumie 3,5 godz.)
  Spotkanie to można by nazwać spotkaniem z wewnętrznym dzieckiem. Wewnętrzne dziecko w moim rozumieniu to ten aspekt nas samych, który – aby przetrwać – nie był w stanie przeżyć w pełni pewnych trudnych emocji w dzieciństwie i nadal kieruje naszymi zachowaniami z poziomu podświadomości. Większość dorosłych ludzi nosi w sobie rany z dzieciństwa w postaci napięć w ciele i nieświadomych przekonań. Te napięcia i przekonania sprawiają, że funkcjonujemy w stanie rozdwojenia i nie jesteśmy w stanie żyć pełnią życia. Podczas tego spotkania pozwolimy sobie na integrację „dorosłego” i „dziecka” w nas. Zrobimy to poprzez oddech i praktykę obecności i nieosądzające czucie emocji w ciele, co pomoże nam uzdrowić naszą relację ze trudnymi emocjami, przede wszystkim ze smutkiem, lękiem i gniewem. Przeżycie tych emocji nie w głowie, ale w ciele, pozwoli nam na jeszcze głębsze doświadczanie radości i pokoju w naszym życiu. Aby uzyskać dostęp do audio (200 zł) WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ.