Webinary różne

Tutaj możesz uzyskać dostęp do różnych szkoleń/webinarów poprzez nabycie nagrań audio z tych spotkań.

OCZAMI DUSZY – jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego – Przeczytaj więcej.

KOCHAJĄC SIEBIE – na ile kocham siebie, a na ile jeszcze odmawiam sobie miłości w jakichś przestrzeniach życia? – sprawdźmy to i uwolnijmy resztki lęku i nieświadomych przekonań poprzez odprężenie, oddychanie miłością, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Przeczytaj więcej.

UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA – uzdrawiająca podróż w głąb siebie, podczas której możesz pozwolić na uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata; okazja do zrozumienia fizycznych symptomów jako impulsów duszy popychających nas do ewolucji świadomości. Przeczytaj więcej.

MĘSKA ENERGIA SERCA – audio dla mężczyzn – o integracji męskiego i żeńskiego aspektu w nas samych, o porzuceniu fałszywych przekonań dotyczących męskości i kobiecości, o użyciu energii seksualnej do rozwoju, o prawdziwym znaczeniu intymności, a także o pojednaniu z Boską Matką, Ojcem i Boską Kobiecością. Przeczytaj więcej.

A oto kilka nagrań z webinarów dostępnych bezpłatnie: