Wizje Nowej Ziemi

Wizje Nowej Ziemi

Kochani Przyjaciele! Rozpoczynamy nowy cykl webinarów, wywiadów i nagrań, który zatytułowaliśmy „Wizje Nowej Ziemi”. Będziemy je robić nieregularnie, kiedy przyjdzie inspiracja i będziemy informować Was na bieżąco.

W tym nowym cyklu będziemy razem z Marią dzielić się naszą wizją Nowej Ziemi i roli nas wszystkich w tworzeniu nowej rzeczywistości, a także zapraszać inspirujących gości i prezentować ich wizje.

Wszystkie te inspirujące idee będziemy przedstawiać w formie webinarów na żywo, spotkań online lub gotowych filmów i nagrań. Już w czwartek 4 czerwca w godz. 20.30-22.00 wystąpią nasi drodzy przyjaciele z USA Aleksandra Klaric i John Christensen. Więcej informacji o spotkaniu z nimi znajdziecie TUTAJ.

Już wkrótce – w ramach tego samego cyklu – przedstawimy Wam filmy -wywiady z dr Zachiem Bushem, oświeconym lekarzem, który w mistrzowski sposób łączy naukę z duchowością oraz przedstawia praktyczne rozwiązania na dzisiejsze czasy. Pierwszy wywiad, tuż po przetłumaczeniu i nagraniu, opublikujemy już wkrótce.

Pozdrawiamy serdecznie!
Maria i Rafał