Strona Twórców

Ideą „Strony Twórców” jest stworzenie możliwości odnalezienia się, spotkania i podzielenia się wzajemnie tym, co mamy do zaofiarowania. Zapraszam tutaj wszystkich tych, którzy czują, że chcieliby powiedzieć o swojej formie ucieleśniania Miłości.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy jesteś artystą malarzem, poetą, nauczycielem, filmowcem, fotografem, księgowym, psychologiem, ogrodnikiem, rolnikiem sprzedającym ekologiczną żywność, właścicielem kawiarni, masażystą, czy gospodynią domową zbawiającą świat przez pieczenie cudownych ciast. Cokolwiek robisz, jeśli robisz to z Miłością, jeśli czujesz, że za pośrednictwem tego, co robisz, nauczasz, że Miłość jest Twoją Rzeczywistością, i chciałbyś się podzielić informacją, gdzie cię można znaleźć, proszę, napisz swoje imię i nazwisko, adres strony internetowej, ewentualnie numer telefonu i adres email oraz jedno lub dwa zdania o sobie i prześlij mi te dane, na adres: rafal@niebonaziemi.org. Informacje te będę zamieszczał na tej stronie. Wysyłka Twoich danych w celu zamieszczenia na tej stronie oznacza Twoją zgodę na Politykę prywatności na tej stronie.

I prośba ode mnie: Jeśli masz możliwość zamieszczenia gdzieś u siebie linka do strony https://niebonaziemi.org, to byłoby super. Nie jest to oczywiście obligatoryjne, ale może być pomocne, pozwalając nam na tworzenie rosnącej sieci kontaktów budzących się i przebudzonych dusz – dla samej radości dzielenia się, wspólnego świętowania i współtworzenia tego, co święte, dobre i piękne.

Oto pierwsze ogłoszenia. Zachęcam innych Twórców do przysyłania również swoich. 🙂

Henryk Grabkowski, Gospodarstwo rolne
Po wielu latach rozwoju duchowego zatoczyłem pełne koło i z odmienionym już postrzeganiem wróciłem do robienia tego, co naprawdę lubię – do uprawy ziemi, robienia przetworów i pieczenia chleba oraz dzielenia się owocami mojej pracy z innymi. Moje gospodarstwo oferuje lokalnym odbiorcom sprzedaż bezpośrednią płodów rolnych uprawianych metodami ekologicznymi, przetwory warzywno-owocowe oraz domowy wypiek chleba. Zapraszam do kontaktu i składania zamówień przez moją stronę na facebooku.

Anna Zaleska-Mart, Masaż Lomi Lomi Nui
Słowa są tylko symbolami symboli, prawdziwe Poznanie nie zawiera się w słowach a jedynie w doświadczeniu. Zapraszam Cię do podróży w głąb Siebie właśnie poprzez czucie, poprzez ciało, gdzie w otoczeniu dobra, doskonałości, radości istnienia i piękna będziesz mógł skontaktować się z Miłością Wszechistnienia. Ciało jest bramą do Wiecznego Pokoju, miejsca bez koncepcji i teorii, gdzie Przewodnikiem jest czucie i Poznanie. Jeśli czujesz że ta ścieżka jest dla Ciebie, zapraszam z Serca na sesję Lomi Lomi Nui. Więcej o samym masażu znajdziesz tutaj: www.facebook.com/LomiLomiNuiMazury