Wydarzenia

BŁOGOŚĆ ISTNIENIA, MOC TWORZENIA – wydarzenie w Antoniowie 31.08-5.09.2021

BŁOGOŚĆ ISTNIENIA, MOC TWORZENIA

Spotkanie Twórców Nowej Ziemi

poprowadzi razem z Wami wszystkimi
Rafał Wereżyński

w dniach 31 sierpnia-5 września 2021 r.
w Antoniowie k. Jeleniej Góry

Drodzy Przyjaciele!

Spotkajmy się w tym pięknym zakątku Gór Izerskich, by POCZUĆ siebie samych do rdzenia naszej Istoty, by KOMUNIKOWAĆ SIĘ między sobą z głębi duszy oraz by WSPÓŁTWORZYĆ i ŚWIĘTOWAĆ razem Nową Ziemię.

Podczas tego spotkania pozwolimy między innymi na:

– całkowite odprężenie umysłu i ciała i przypomnienie sobie stanu błogości istnienia i pokoju przekraczającego ludzkie pojmowanie;
praktykę świadomego tworzenia każdej chwili doświadczenia poprzez uznanie mocy myśli i wybór częstotliwości, której pragniemy;
– uwolnienie wspomnień Starej Ziemi i związanych z nią naszych fałszywych przekonań oraz komórkową aktywację pamięci Nowej Ziemi;
– integrację naszej duchowej natury, naszej Boskości, naszego mistrzostwa w fizycznym doświadczeniu;

– odkrywanie „skarbów na dnie”, czyli światła w samym środku naszej ciemności poprzez zauważenie i przyjęcie tego, co niezauważone i odrzucone;
promieniowanie naszym wewnętrznym światłem z każdej komórki ciała, tak aby wszystkie nasze gesty, słowa i cała nasza energia i postawa komunikowały obecność Miłości;
– pielęgnowanie komunikacji z Duszą i słuchanie jej sygnałów;
– połączenie ze sobą i z innymi w polu wdzięczności, pokoju, akceptacji i radości;
– i oczywiście dobrą zabawę.

Podczas spotkania będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: praktyka obecności, Oddech, Radykalny Wgląd w nieświadome przekonania, medytacja, praca/zabawa z ciałem, emocjami i wyobraźnią, ruch i taniec spontaniczny, dzielenie się tym, co nam w duszy gra. Będzie to jednak przede wszystkim czas wspólnego bycia i świętowania w niezwykłej energii z serdecznymi przyjaciółmi. Nie zabraknie również okazji do pogłębiania kontaktu z samym sobą poprzez czas wyciszenia oraz możliwość przebywania na łonie natury.

Dodatkowo:
– Jednego wieczoru podczas tego wydarzenia odbędzie się koncert – niespodzianka. 🙂
– Dla chętnych: możliwość doświadczenia indywidualnej godzinnej sesji z lampami i misami kryształowymi z Elą Schonfeld (100 zł płatne na miejscu na ręce Eli)

Serdecznie zapraszam na to spotkanie.

Rafał

P.S. Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji o mnie, zapraszam TUTAJ.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:
Biały Dom
Antoniów 44 (k. Jeleniej Góry)

CZAS SPOTKANIA:
31 sierpnia – 5 września 2021 r.

Zaczynamy we wtorek 31 sierpnia od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 15.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę 5 września o godz. 13.00.

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami (2 i 3 osobowe). Prosimy nie dzwonić do Białego Domu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

PIĘKNY OŚRODEK I OKOLICA:
Biały Dom, w którym odbędzie się spotkanie, położony jest na uboczu, w malowniczej wsi Antoniów u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich. Otoczenie gór, lasów i łąk czynią z tego miejsca idealną oazę do odpoczynku, medytacji i refleksji. Link do galerii zdjęć.

PYSZNE JEDZENIE:
Biały Dom oferuje zdrowe, urozmaicone i przepyszne jedzenie wegańskie przygotowywane przez cudownego szefa kuchni. Zobacz galerię zdjęć.

KOSZT ZA 6 DNI (5 DÓB): 1500 zł

W cenę wliczone są: warsztaty, wyżywienie wegańskie (śniadanie, obiad i kolacja) oraz 5 noclegów – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Na miejscu dostępny jest cały czas wrzątek oraz kącik kawowo-herbaciany.

KOSZT ZA 3 DNI: 1150 zł
Ponieważ kilka osób prosiło mnie o możliwość uczestnictwa w piątek, sobotę i niedzielę, zdecydowałem się wprowadzić taką opcję. W wyjątkowych przypadkach można więc dołączyć do grupy w czwartek wieczorem lub w piątek rano.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu,
prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Ponieważ 2 sierpnia mija termin wpłaty całej sumy za to wydarzenie, dlatego od tej pory nie dzielimy już wpłat na zadatek i dopłatę, lecz wszystkich nowo zapisujących się prosimy o wpłatę całej sumy w celu rezerwacji miejsca na wydarzeniu (pozostało jeszcze kilka miejsc).

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

DOJAZD:
1. Samochodem
2. Pociągiem do Jeleniej Góry i taksówką do Antoniowa (koszt ok. 100 zł)
3. Pociągiem z Jeleniej Góry do stacji Stara Kamienica (stamtąd możecie zostać odebrani po umówieniu się z jednodniowym wyprzedzeniem z właścicielką Białego Domu, Grażyną, tel.: 503 012 716)

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Wszelkie uaktualnienia dotyczące tego wydarzenia będziemy dodawać na tej stronie.
  • Email kontaktowy w sprawie warsztatów: info@przemianaumyslu.pl