Wydarzenia

DROGA TWÓRCY – webinary 9-10 stycznia 2021 r.

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie webinarowe pt.: „Droga Twórcy” w dniach 9-10 stycznia 2021 r. w godz. 20.15-22.00. Podczas tego spotkania wyjdziemy poza ograniczoną ludzką percepcję niedostatku i niespełnienia, uznamy swoją prawdziwą moc i będziemy świadomie tworzyć Nowy Świat, Nową Rzeczywistość z poziomu obfitości i spełnienia.

Podczas tego spotkania:
– zrobimy kwantowy skok z postrzegania ograniczenia do pola nieskończonych możliwości;
– połączymy się w uczuciu wdzięczności, miłości i radości, dostrajając ciało do potężnej zmiany w świadomości;
– poczujemy moc naszych myśli i nauczymy się myśleć Myślami Boga, naszego Prawdziwego Ja;
– będziemy świadomie tworzyć życie, którego chcemy w każdym jego aspekcie, wybierając, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć;
– nauczymy się z łatwością przejawiać to, czego pragniemy, nie z poziomu egotycznej tożsamości, lecz z poziomu Duszy, którą jesteśmy;
– zmienimy naszą wibrację do tego stopnia, że nowa rzeczywistość sama nas znajdzie, dopasowując się do wybranej przez nas częstotliwości.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym spotkaniu, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w spotkaniu na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z webinarów. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 9 stycznia: godz. 20.15-22.00
Niedziela 10 stycznia: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

UWAGA: Spotkanie „Droga Twórcy” jest pierwszym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał